Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

M E D Y

Můj život

Moje pelíšky

Můj první pelíšek je červený a spinkám v něm,když paničky nejsou doma. Mívám v něm bílohnědou deku a je to pelíšek na obrázku číslo 3. Druhý pelíšek je růžový a mám ho v kuchyni,abych si tam mohla zanést každou dobrotu. Je na obrázku 2. No a když byla paninka na intercanisu koupila mi super kukaň no samozřejmě s mašličkou,navíc se v ní mužu líp schovat. Je na obrázku 1. Mám tři pelíšky, ale nejlíp je stejně v paniččině posteli.                      

                     

 


 Moje hračky

Paninky tvrdí že mám hrozně moc hraček, ale uznajte, mám jen pár balónků, plyšáčků, kostiček, a všeho možného. Hraju si se vším, ale pobaví mě i rolka od toaletního papíru. Hračky si nosím pěkně do pelíšku, takže se tam většinou nevejdu. Občas si je, ale schovám pod postel paninky Barči, tam mi totiž nikdo nevleze. Na prvním obrázku je můj pískací dráček(na hraní). Na druhém obrázu je moje oblíbená kost(na čištění zoubků).A na třetím obrázku je můj neposedný balónek(na honění).A takových hraček máme plný byt.

      Hagen Kost bůvolí bílá 25 cm     

 


 

 OBLEČKY           

Protože se blíží zima, paninka mi objednala krásné oblečky, aby ze mě byla KOČKA teda spíš FEŠANDA, protože přece nejsem nějaká toulavá kočka. No prostě mám teď krásné oblečky.A žádná fujavice už mě nepřemůže. Mám jednu vestičku a dvě mikinky.

       

 


 

 Hřebeny

Paninka Mili je na mě hrozně hodná, ale rozhodla se, že mě bude česat a to já nemůžu vydržet! No máme doma hodně hřebenů. Tak vám je teď všechny ukážu.

 Tento hřebínek používám nejčastěji. Je to protože moc nezakudlí mou srst a alespooň trochu mi ji rozčeše.

  Tento kartáč taky používáme, ale on  má velmi jemné bodlinky proto mě moc nerozčeše, používám ho v kombinaci s prvním hřebenem.

 Tento hřeben nám doporučila paní v psím salonu.Tvrdila, že skvěle rozčesává, ale já už jsem si v tom kadeřnictví byla jistá, že jako vražedná zbraň by to sloužilo líp. Česaní tímto hřebenem je bolestivé a my ho používáme jen zřídka.

  Tento hřeben není nějak skvělý, ale ani ne špatný dá se s ním srst jemně pročísnout, ale rozhodně ne moc rozčesávat.

 


 

SPREJE

Když zůstaneme ještě  u česání a srsti musím vám říct, že srst by se měla česat zhruba každý den a rozhodně ne moc na sucho, proto máme doma speciální spreje na mou srst. Bohužel tyto spreje hodně voní a na můj čumáček je to až moc, proto hned jak mě paninka učeše jdu se otřít o zeď a o koberec.Teď ale zpět ke sprejům, ukážu vám, jaké používám: První sprej je norkový olej, tím mě paninka stříká v podstatě každý den. Je pro srst důležitý a lépe se po něm češe.Je to sprej od značky Gimborn (jen kdyby nebyl tak aromatický). Můj druhý sprej je Frontline a je to účinný sprej proti komárům, klíšťatům a jinému dotěrnému hmyzu. Používáme ho pokud někam jedeme nebo tak. Třetí sprej je ICE ON ICE. A je to sprej který, mi paninka koupila na výstavě psů. Je to sprej určený speciálně pro vystavovtele a i když já nevystavuju tak mám po něm krásnou a dokonale lesklou srst.

                          

 


 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek